Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ


 

Врз основа на член 22 точка 1 став 1 од Законот за работни односи-Пречистен текст („Службен весник на Република Македонија" бр. 62/2005, бр. 106/2008, бр. 161/2008, бр. 114/2009, бр. 130/2009), бр. 50/2010, бр. 52/2010, бр. 124/2010, бр. 47/2011, бр. 11/2012, бр. 39/2012, бр.13/2013, бр.25/2013, бр.170/2013, бр.187/2013, бр.113/2014, бр.20/2015, бр.33/2015, бр.72/2015, бр.149/2009 Работодавецот ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје, распишува :

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ
ПОСТ ЕКСПРЕС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје, друштво за поштенски услуги, поради зголемување на обемот за работа, Ви нуди можност за вработување. Има потреба од:

Магацински работник

  • Со завршен минимум ССС;
  • Со и без работно искуство во областа;
  • Подготвеност да работи исклучиво во втора смена од 16 до 24 часот.

Со назнака за помошник магационер (шифра - За помошник магационер).

Вашето CV доставете го преку полето Брза Апликација со назнака како што е наведено погоре.

Напомена:

  • Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
  • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

Општи правила за аплицирање:

  • Именување на документ за аплицирање-CV (име и презиме на апликантот).
  • Назнака на позиција за која се аплицира.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде