Vrabotuvanje.com - Возач за меѓународен транспорт - Скопје - МУЛТИПРОМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач за меѓународен транспорт

Скопје

Рок за пријавување:

  • МУЛТИПРОМ

„Мултипром“ е компанија основана во 1991 година
Компанијата се занимава со производство на кондиторски производи и има 250 вработени лица. 
Располага со производство на над 200 производи, кои се произведуваат преку автоматско инсталирани 12 софистицирани производни линии.

Мултипром има потреба од:

ВОЗАЧ ЗА МЕЃУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ 


Квалификации:

  • Образование ССС
  • Возачка дозвола Е - категорија
  • Минимум 2 години работно искуство вон границите на Р.М.

Ние нудиме:

  • Редовен годишен одмор 
  • Осигурани веднаш
  • Платени придонеси

 

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) електронски преку полето Брза Апликација.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде