Vrabotuvanje.com - Работници за во производствен погон - Скопје - Илинден - МУЛТИПРОМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за во производствен погон

Скопје - Илинден

Рок за пријавување:

 • МУЛТИПРОМ

„Мултипром“ е компанија основана во 1991 година
Компанијата се занимава со производство на кондиторски производи и има 250 вработени лица. 
Располага со производство на над 200 производи, кои се произведуваат преку автоматско инсталирани 12 софистицирани производни линии.

Поради проширување на својот тим, Мултипром има потреба од:

РАБОТНИци ЗА ВО нов ПРОИЗВОДСТВЕН ПОГОН

20 (Дваесет) извршители м/ж

реон илинден

Нов погон за производство на сендвич кекс
 

Барани позиции: Месачи; Eлектричари; Работници за пакување готов производ


Квалификации:

 • Образование ССС
 • Со или без работно искуство
 • Способност за изведување на општи помошни работи по налог
 • Способност за тимска работа
 • Волја за учење и напредување

Ние нудиме:

 • Работно време во 2 смени 
 • Редовен годишен одмор 
 • Осигурани веднаш
 • Платени придонеси
 • Можност за напредок во зависност од квалитетот на работникот и работната позиција

 

Почетна плата во висина од 16.000 до 18.000 денари

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија(CV) електронски преку полето Брза Апликација.

Лице за контакт
Александар 079/303-141

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде