Vrabotuvanje.com - Електро инженер - Автоматичар - Скопје - МУЛТИПРОМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електро инженер - Автоматичар

Скопје

Рок за пријавување:

  • МУЛТИПРОМ

„Мултипром“ е компанија основана во 1991 година
Компанијата се занимава со производство на кондиторски производи и има 250 вработени лица. 
Располага со производство на над 200 производи, кои се произведуваат преку автоматско инсталирани 12 софистицирани производни линии.

Мултипром има потреба од:

ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР - АВТОМАТИЧАР

 
Опис на работна позиција: Работа на машини во производствен погон за производство на кондиторија

Квалификации:

  • Образование ССС
  • Потребно е познавање во делот електроника - автоматика
  • Работно искуство во делот за производство на кондиторија ќе се смета за предност

Ние нудиме:

  • Редовен годишен одмор 
  • Осигурани веднаш
  • Платени придонеси

 

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) електронски преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде