Vrabotuvanje.com - Продавачка за трета смена - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачка за трета смена

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Продавачка за трета смена
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено минимум средно образование
  • Предходно работно искуство на иста или слична позиција
Личен профил:
  • Комуникативност, љубезност и педантност
  • Лојална, иницијативна и темелна личност
  • Способност за тимска работа
Ние нудиме:
  • Редовна месечна плата во висина од 18.000 денари
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака за Продавачка за трета смена.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде