Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

 • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско - слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Комерцијалист
 
 
 
Потребни квалификации:
 • ВСС - (економски факултет) 
 • Претходно работно искуство од иста област ќе се смета за предност
 • Одлично познавање на MS Office пакетот (Word, Excel, Power point)
 • Одличо познавање на англиски јазик
 
Личен профил:
 • Амбициозност и мотивираност
 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Организирана, одлучна и одговорна личност
 • Способност за водење на тим и развиена професионална  комуникација
 • Лојалност, иницијативност, темелност и  енергичност
 • Способност за работа под притисок 
 
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака за Комерцијалист.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде