Vrabotuvanje.com - Координатор на продажба со економски факултет - Струмица - Струмица - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Координатор на продажба со економски факултет - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

 • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Координатор на продажба со економски факултет - Струмица
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено високо образование - Економски факултет
 • Претходно работно искуство на иста позиција
 • Поседување на возачка дозвола Б категорија
Личен профил:
 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Организирана, одлучна и одговорна личност
 • Способност за водење на тим и развиена професионална  комуникација
 • Лојалност, иницијативност, темелност и  енергичност
 • Способност за работа под притисок 
   
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака за Координатор на продажба со економски факултет.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде