Vrabotuvanje.com - Лице задолжено за контрола на производство - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице задолжено за контрола на производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско - слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Лице задолжено за контрола на производство​
 
 
 
Потребни квалификации:
 • Високо образование - Економски факултет
 • Претходно работно искуство од иста област ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на MS Office пакетот
 
Личен профил:
 • Амбициозност и мотивираност
 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Организирана, одлучна и одговорна личност
 • Способност за водење на тим и развиена професионална  комуникација
 • Лојалност, иницијативност, темелност и  енергичност
 • Способност за работа под притисок 
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака за Лице задолжено за контрола на производство.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде