Vrabotuvanje.com - Магационер – спремач и размерувач на суровини - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер – спремач и размерувач на суровини

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Магационер – спремач и размерувач на суровини
 

Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
Личен профил:
  • Организирана, одлучна и одговорна личност
  • Лојалност, иницијативност, темелност и  енергичност
  • Способност за работа под притисок 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде