Vrabotuvanje.com - Финансиски асистент - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Финансиски асистент

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

ПМД-КОМ ДООЕЛ има потреба од следната работна позиција:
 

ФИНАНСИСКИ АСИСТЕНТ​


Потребни квалификации:

  • Завршен Економски Факултет на Универзитет „Св. Кирил и Методиј„ Скопје 
  • Смер финансиски менаџмент или сметководство и ревизија со просек 8,5
  • Одлично познавање на Англиски Јазик 
  • Одлично познавање на WORD I EXCEL
     

Дополнителни квалификации/вештини/познавања:

  • Одлични организациски и комуникациски вештини
  • Способност за тимска работа
  • Подготвеност за работа во динамична атмосфера
  • Претпазливост, и внимателност во работата

Работно време е од понеделник до петок, од  09:00 до 17:00 ч.
Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде