Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор / Домар (втора смена) - Скопје - АРКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хаусмајстор / Домар (втора смена)

Скопје

Рок за пријавување:

  • АРКА ДООЕЛ

Техничката служба во Хотел Арка има потреба да го дополни тимот со:​:

ХАУСМАЈСТОР / ДОМАР
Втора смена


Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Практично познавање од областа;
  • Колегијалност со другите членови на тимот;
  • Желба за работа во реномиран угостителски објект;
  • Претходно работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност;
  • Минимум ССС.

Нудиме:

  • Работни услови во хотел од 5 ѕвезди;
  • Регулиран работен однос и редовна исплата на плата и придонеси.
     

Заинтересираните кандидати да достават своја биографија / CV преку полето "Брза Апликација" со наслов на позицијата за која аплицирате.

Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.

За повеќе информации: Пеце Богоевски - Технички директор: pbogoevski@hotelarka.mk

Хотел Арка е модерен хотел со 5 ѕвезди лоциран во срцето на Старата скопска чаршија. Хотел Арка е фер работодавач од 2003 година и сите апликации се строго доверливи.

www.hotelarka.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде