Vrabotuvanje.com - Советник за продажба на животно осигурување - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Советник за продажба на животно осигурување

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Кроација Осигурување АД – Живот, во соработка со Вработување.КОМ, 
објавува оглас за следното работно место:
 
СОВЕТНИК ЗА ПРОДАЖБА НА ЖИВОТНО ОСИГУРУВАЊЕ
 
 

Доколку поседувате:

  • Изразени комуникациски и преговарачки вештини
  • Упорни сте и иницијативни
  • Претходно работно искуство во директна продажба

ВИЕ СТЕ ВИСТИНСКИОТ КАНДИДАТ!

 

Ние ги нудиме следните услови за работа:

  • Редовно вработување 
  • Загарантирана фиксна плата во првите 6 месеци
  • По истекот на наведениот период, следи исплата НА ФИКСЕН И ВАРИЈАБИЛЕН дел на плата, во зависност од остварена продажба

Ние ви овозможуваме единствена прилика за развој на професионална кариера:

  • Одлични услови за работа во пријатна работна средина
  • Наградување на Вашиот допринос и можност за континуиран напредок и усовршување
  • Почитување и вреднување на поединците и нивните различности


ВЕ ПОКАНУВАМЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ!

Вашата професионална биографија вклучувајќи и писмо за мотивација, можете да ја испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде