Vrabotuvanje.com - Општ работник - Скопје - Ариљеметал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ариљеметал

Aриљеметал ДОО Скопје, Друштво за производство и трговија со технички делови и навојни производи, има потреба од следната работна позиција::

ОПШТ РАБОТНИК

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно  образование
  • Со или без работно искуство
  • Способност за тимска работа


Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават преку полето Брза Апликација - кратка биографија (CV) со наведување на позицијата „ОПШТ РАБОТНИК” за која аплицираат, најдоцна до 29.02.2020 год.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде