Vrabotuvanje.com - Шнајдер/ка Кројач/ка - Скопје - Биртекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шнајдер/ка Кројач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Биртекс
  • Адреса: ул Васил Ѓоргов 33а,

Атеље Ива Спасовска има потреба од:

ШНАЈДЕР-КА / КРОЈАЧ/КА
 

Oсновни работни задачи: Кроење, моделирање, припрема, шиење, корекции и сл.

Потребни квалификации:

  • ССС/ВСС
  • Со или без претходно работно искуство 

Ние нудиме:

  • Плата по договор
  • Одлична работна атмосфера
  • Одлични работни услови


​Сите заинтересирани кандидати може да го достават своето CV преку полето "Брза Апликација"

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Уметност и Дизајн изнесува 21.700 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде