Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Вработување.ком за потребите на свој клиент објавува оглас
за следната работна позиција:
 
Магацински работник за реон СКОПЈЕ (Визбегово)
 

Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б(активен возач)
 • Познавање на работа со компјутер

Опис на работни задачи:
 • Подредување, грижа и одговорност за производите во магацинот (Електронска евиденција)
 • Прием, складирање и издавање на производите во магацинот
 • Одржување на ред и организираност на магацинот
 • Активна поддршка на тимот во магацинот
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето 

Нудиме:
 • Редовна месечна плата
 • Полно работно време 40 часа
 • Пријатна работна атмосфера
 • Кариера во брзорастечка интернационална компанија
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме да ги испратите Вашата професионална биографија  на македонски јазик преку полето Брза Апликација, со назнака „ Магацински работник” во насловот на пораката.
 
 
Напомена:
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде