Vrabotuvanje.com - Собарки во хотел - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Собарки во хотел

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

КАРАОРМАН АД Скопје, подружница ХОТЕЛ ALEXANDAR SQUARE и ХОТЕЛ ALEXANDAR II, објавува оглас за вработување на лица за работно место

Собарки ВО ХОТЕЛ

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

Опис на работното место:

  • Одржување на хигиена во собите и другите простории во хотелот
  • Љубезна комуникација со гостите
  • Работа под притисок

 Личнен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават преку полето "Брза Апликација".

Напомена: Само апликациите на кандидатите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде