Vrabotuvanje.com - Келнер/ки и шанкер/ки - Скопје - АРКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ки и шанкер/ки

Скопје

Рок за пријавување:

  • АРКА ДООЕЛ

Секторот Food & Beverage во Хотел Арка има потреба да го дополни тимот со:​

 

КЕЛНЕРИ/КИ И ШАНКЕРИ/КИ

 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Професионалност и желба за работа во реномиран угостителски објект
  • Услужливост и ведар дух
  • Флексибилност за работа во различни смени
  • Познавање на Англиски јазик
  • Минимум завршено средно образование
  • Со или без работно искуство

Заинтересираните кандидати да испратат своја биографија / CV преку полето Брза Апликација со назнака 'За Келнер/ки и шанкер/ки'.

Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.

Хотел Арка е модерен хотел со 5 ѕвезди лоциран во срцето на Старата скопска чаршија. Хотел Арка е фер работодавач од 2003 година и сите апликации се строго доверливи.


www.hotelarka.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде