Vrabotuvanje.com - Агент за теренска наплата на долгови - Скопје - ФД Кредисимо ДООЕЛ Скопjе
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за теренска наплата на долгови

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФД Кредисимо ДООЕЛ Скопjе

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде