Vrabotuvanje.com - Пакувач за трета смена - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Пакувач за трета смена

Скопје

Рок за пријавување:

  • Специјал
 
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
ПАКУВАЧ ЗА ТРЕТА СМЕНА
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено минимум средно образование
  • Предходно работно искуство на иста или слична позиција
Личен профил:
  • Комуникативност, љубезност и педантност
  • Лојална, иницијативна и темелна личност
  • Способност за тимска работа
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака за Пакувач за трета смена.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде