Vrabotuvanje.com - Менаџер - Скопје - Друштво за услуги РОЛЛСОФТ РСМ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за услуги РОЛЛСОФТ РСМ ДОО Скопје


Rollsoft LTD e меѓународна фирма koja преку Роллсофт РСМ од Скопје, е застапувана во Македонија. Експертизата со која располага Rollsoft е насочена кон продукција на софтверски решенија базирани на комплексни алгоритми. Роллсофт има потреба од следната работна позиција:

МЕНАЏЕР НА КЛУЧНИ КЛИЕНТИ

Одговорности и задачи:

  • Развој на пазарот и на соодветна клиентска структура
  • Дневна комуникација со потенцијални и постоечки клиенти
  • Комуникација и соработка со институциите во секторот
  • Рапортирање кон сопственичката структура на компанијата

Потребни квалификации:

  • Образование: Економски факултет (Сметководство и ревизија, Финансиски менаџмент, Надворешна трговија, Економија, Менаџмент) 
  • Пожелно без претходно работно искуство
  • Познавање на англиски јазик
  • Пожелно располагање на возачка дозвола 
  • Сертификати и дипломи во доменот на напредни комуникациски вештини

Ние нудиме:

Почетна плата во висина од 30 илјади денари 
8 часовно работно време, Скопје и во одредени случаи и потреба низ земјата

 

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да се пријават со својата професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде