Vrabotuvanje.com - Раководител на производство на метални конструкции - Куманово - РАПИД БИЛД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на производство на метални конструкции

Куманово

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД

 

 

РАПИД БИЛД ДОО Куманово има потреба од 

Раководител на производство на метални конструкции

 

Потребни квалификации:

 • Високо образование –ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР или МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР
 • Одлични раководителски и организациски способности;
 • Изразена самоиницијативност и самостојност при работењето;
 • Способност да чита технички планови, да склапа метални конструкции;
 • Проектант на метални конструкции
 • Прецизност и соодветна брзина во работењето.
 • Исполнителен, иницијативен
 • Способност за тимска работа 
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Личен Профил:

 • Организираност и одговореност
 • Комуникативност
 • Посветеност,лојалност,иницијативност.
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе

Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Ние ви нудиме добро и навремено платено работно место, со сите платени осигурувања, редовно работно време. 

Доколку имате интерес и ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 070/342-758.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде