Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - Виола Трејд ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виола Трејд ДООЕЛ

 
 
Веледрогерија Виола Трејд има потреба од вработување на мотивирана и амбициозна личност која би се придружила на тимот како:
 
 
КОМЕРЦИЈАЛИСТ - 1 (Еден) Извршител
 
 

Потребни квалификации:

  • Средна стручна подготовка (Фармацевтски техничар; економски или др.);
  • Минимум 3 години претходно работно искуство во дејноста;
  • Познавање на MS Windows и MS Office.

Способности и вештини:

  • Стручност и елоквентност, енергичност;
  • Претприемачки дух;
  • Справување со работа под притисок;
  • Исполнување таргети.
 
Плата: Месечни примања во висина до 35.000 денари во зависност од поседувани квалификации и искуство.
 
Вашата Професионална Биографија (на македонски јазик, задолжително со фотографија) доставете ја преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата „За Комерцијалист“.
 

Напомена:
 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака и фотографија нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде