Vrabotuvanje.com - Администратор – Асистент во ревизија - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор – Асистент во ревизија

Скопје

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)
 
 
 

 

Агенција за вработување и посредување ЕСИ за потребите на својот клиент -реномирано ревизорско друштво бара еден извршител за работната позиција: 
 
Администратор – Асистент во ревизија
 
 
ЗАДАЧИ:
 • Администрирање на електронска пошта и документација, водење на архива и деловодници, изготвување на налози за плаќање и носење во банка
 • Водење на благајна, изготвување на работни табели за ревизорски ангажмани
 • Ажурирање на бази на податоци поврзани со работењето, посета на институции и други задачи, дадени од претпоставените

БАРАМЕ:
 • ВСС  економски факултет – отсек сметководство и ревизија
 • Претходно работно искуство (од 1 година), на иста или слична позиција ќе се смета за предност, но не е пресудно
 • Желба за професионален развој, истрајност и прецизност во работењето
 • Навременост и флексибилност
 • Доверливост и обврска за чување на деловни тајни 
 • Лице со афинитет за посета на семинари, работилници и обуки

НУДИМЕ:
 • Работно време 09.00-17.00ч, 40 работни часа неделно
 • Времетраење на вработувањето е 9 месеци на определено, со можност за добивање на решение за неопределено 
 • Износот на нето платата е 18.000 денари, со можност за постепено зголемување според професионалните квалитети на кандидатот
 
Ги поттикнуваме кандидатите кои ги исполнуваат наведените критериуми, своите биографии со фотографија да ги испратат преку полето Брза Апликација и да ја наведет позицијата за која аплицираат.
 
Само селектираните кандидати ќе бидат контактирани. Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата дата база со можност за повикување на идни соодветни огласи.
 
Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде