Vrabotuvanje.com - Доставувач - Битола, Прилеп, Струга, Ресен, Кичево и Дебар - Битола, Прилеп, Струга, Ресен, Кичево, Дебар - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач - Битола, Прилеп, Струга, Ресен, Кичево и Дебар

Битола, Прилеп, Струга, Ресен, Кичево, Дебар

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 

Доставувач (реон Битола, Прилеп, Струга, Ресен, Кичево, Дебар)

 
 
Потребни квалификации:
  • Кандидатот треба да биде задолжително со место на живеење од Битола
  • Задолжително возачка дозвола C категорија
  • Работно искуство мин 1 година на иста или слична позиција
Одговорности и задачи:
  • Доставување на производи во објектите според секојдневно подготвени рути
  • Следење на дневни процедури за испорака;
  • Растовар на производи до клиентите;
Личен профил:
  • Одлична услуга со клиенти, продажни способности
  • Добри комуникациски вештини, Самоиницијативност
  • Професионално однесување, флексибилност,тимска работа,  и позитивен однос спрема промени
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации и се заинтересирани за истата позиција да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде