Vrabotuvanje.com - Работник за преработка на месни производи - Васил Главинов бр. 3, Скопје - Shuman DOOEL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за преработка на месни производи

Васил Главинов бр. 3, Скопје

Рок за пријавување:

  • Shuman DOOEL
  • Адреса: ul. Vasil Glavinov br. 3, 1000 Skopje


Најстарата месарница "Лале" во Скопје со долгогодишна традиција
има потреба од следната работна позиција:

РАБОТНИК ЗА ПРЕРАБОТКА НА МЕСНИ ПРОИЗВОДИ

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Искуство во самата област;
  • Грижа за лична уредност и уредност на работното место.

Основни работни задачи и одговорности:

  • Подготовка на саламура за месо;
  • Ракување со машини за мелење и мешање на месо;
  • Ракување со машини за полнење на месо;
  • Ракување со машини за полнење на колбаси и машини за кебапи.

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме Вашата пријава да ја испратите преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде