Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Специјал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Специјал

СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, поради понатамошен развој објавуваме оглас за:
 
Магационер​​


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б - категорија

Одговорности и задачи:

 • Прием и излез на роба
 • Познавање на WMS систем
 • Управување со залиха ФИФО
 • Следење на рокови, лотови
 • Евиденција на прием на роба преку сериски броеви

Личен профил:

 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Организирана, одлучна и одговорна личност
 • Способност за водење на тим и развиена професионална  комуникација
 • Лојалност, иницијативност, темелност и  енергичност
 • Способност за работа под притисок 
 
Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација со назнака Магационер.

Напомена:

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде