Vrabotuvanje.com - Општ работник - Пакувач во производство - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник - Пакувач во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
 

 

За вработување кај наш клиент вработуваме,
 
Општ работник - Пакувач во производство (реон Маџари)
 
 
ЗАДАЧИ:
  • Пакување и полнење на амбалажа на производна лента
 
БАРАМЕ:
  • Основно или средно образование
  • Со и без работно искуство 
 
НУДИМЕ:
  • Почеток на вработување : веднаш
  • Договор на определено време, со можност на неопределено време
  • Работа во прва смена 07:30-15:30 од понеделник до петок
  • Плата: 15.000 – 16.000 денари
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде