Vrabotuvanje.com - Референт за набавки - Скопје - Bonum M
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за набавки

Скопје

Рок за пријавување:

 • Bonum M

 

Bonum Monako group има потреба од следната работна позиција:

РЕФЕРЕНТ ЗА НАБАВКИ


Потребни квалификации:

 • Високо образование ќе се смета за предност;
 • Работно искуство во набавки во прехрамбена индустрија ќе се смета за предност;
 • Познавање на работа во Excel;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Возачка дозвола Б - категорија.

Oпис на работна позиција:

 • Планирање и набавка на репроматеријали и суровини за потребите на производство од домашен пазар и од странство.

Ние нудиме:

 • Плата по договор;
 • Работно време од 08 – 16 часот;
 • Договор за вработување на определено време со можност за трансформација во неопределено време;
 • Пријатна работна атмосфера.


​Работно место: бул.Киро Глигоров бр.4 - Скопје

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација​.

На разговор ќе се повикаат само кандидатите кои ги исполнуваат поставените услови.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде