Vrabotuvanje.com - Раководител на склад Скопје - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на склад Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF има потреба раководител на склад Скопје
 

Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
  • Подготвеност за работа во смени
 
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас раководител на склад за нафта и нафтени деривати во Скопје. ” 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде