Vrabotuvanje.com - Менаџер за транспорт и логистика - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за транспорт и логистика

Скопје

Рок за пријавување:

 • GULF

GULF има потреба од следната работна позиција
Менаџер за транспорт и логистика

 

 
Обврски и одговорности:
 • Планирање, организација и контрола на транспортот
 • Раководење на процесот на диструбиција на нафтените деривати
 • Координација на испораките согласно зададените рокови
 • Комуникација со партнерите и корисниците на превозните услуги


Потребни квалификации:

 • Претходно работно искуство (предност)
 • Познавање на англиски јазик
 • Поседување возачка дозвола Б категорија

Вештини и способности:

 • Добри организаторски способности
 • Висока способност за комуникација
 • Совесност, смиреност, флексибилност и упорност
 • Амбициозност и посветеност во работата
 • Способност за тимска работа


Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “Менаџер за транспорт и логистика”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде