Vrabotuvanje.com - Преточувач на нафтени дериват склад Скопје - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Преточувач на нафтени дериват склад Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF има потреба преточувач на нафтени дериват склад Скопје
 

Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Подготвеност за работа во смени
 
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас раководител на склад за нафта и нафтени деривати во Скопје. ” 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде