Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • АТС ГРОУП ДООЕЛ Скопје

МАГАЦИОНЕР

Одговорности и задачи:

 • Задолжен за комплетна организација за прием, пренос и издавање на роба
 • Изработка на потребна документација

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование 
 • Задолжително претходно работно искуство како магационер од 10 години
 • Возачка дозвола Б – категорија (активен возач)
 • Одлично познавање на excel
 • Одлично познавање на магацинско програмско работење
 • Одлично познавање на англиски јазик

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Способност за работа под притисок 

Нето плата: 30.000 денари

Кандидатите треба да ги исполнуваат општите услови предвидени со законот на РМ.
Своето CV доставете го преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде