Vrabotuvanje.com - Собарки во хотел - Скопје - Македонија Турист
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Собарки во хотел

Скопје

Рок за пријавување:

 • Македонија Турист
 • Адреса: Филип Втори Македонски, 5, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://makedonijaturist.com.mk/

 

Македонијатурист, за Хотел “Холидеј Ин” Скопје,  Бест Вестерн Хотел “Турист” Скопје и Хотел “Белви” Скопје,
објавува оглас за следната работна позиција:​

СОБАРКА - 6 ПОЗИЦИИ

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Пожелно претходно работно искуство на иста позиција

Личен профил:

 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух

Ние нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законските нормативи
 
Испратете го Вашето CV електронски преку полето Брза Апликација!
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде