Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Куманово - Куманово - Euro-Grands dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • Euro-Grands dooel
Business Agent

Еуро-Грандс ДООЕЛ чија основна дејност е дистрибуција на сокови и пијалоци на територијата на Македонија, бара:

КОМЕРЦИЈАЛИСТ - Куманово

Потребни квалификации

  • Завршено високо образование
  • Минимум претходно работно искуство над 5 години
  • Познавање на англиски јазик
  • Поседување на возачка дозвола Б - категорија
  • Кандидатот треба да е од машки пол

Ние нудиме:

  • Месечни примања во висина од 30.000 до 40.000 денари
  • Работно време од 08:00 до 16:00 часот
  • Пријатно работно окружување

Испратете CV со контакт информации со наведена позиција За Комерцијалист Куманово преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде