Vrabotuvanje.com - Возач со Ц категорија - Скопје - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

 • Delco

 

Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија

Има потреба од ВОЗАЧ со Ц Категорија

 

Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Ц категорија
Опис на работни задачи:
 • Достава и земање на роба
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
 • Одговорност за протокот на документација (фактури, повратници и сл.)
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „ ВОЗАЧ со Ц Категорија “, преку полето Брза Апликација.

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде