Vrabotuvanje.com - Возач со Б категорија - Територија на Р. Македонија - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Б категорија

Територија на Р. Македонија

Рок за пријавување:

  • Delco

 

Најголемата специјализирана компанија за достава во Македонија има потреба од проширување на тимот на позиција:

Возач со Б категорија

 

Квалификации:
  • Минимум средно образование
  • Солидно познавање на градот и околните места
  • Искуство со теренска работa
Опис на работни задачи:
  • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
  • Достава на пратки на реонот на Скопје
  • Достава на пратки на реонот на цела Република Македонија
  • Активно управување на возила кои се управуваат со Б категорија
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) со назнака „ Возач со Б категорија “,  преку полето Брза Апликација.

Напомена:

  • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
  • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде