Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Струмица - Струмица - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

 • Delco

 

Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија

Има потреба од ДОСТАВУВАЧИ за реон Струмица

 

Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Солидно познавање на градот и околните места
 • Искуство со теренска работ
Опис на работни задачи:
 • Достава на правни пратки на терен 
 • Активно пребарување на теренот во врска со дополнителните информации и податоци за адресите и известување за истите со пополнување на извештаи и останати потврди за извршена достава
 • Преглед на извештаите на дневна база
 • Активна поддршка на тимот во дадениот реон
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација,
со назнака “Достава-Струмица”

Напомена:

 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
 • Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
   
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде