Vrabotuvanje.com - Senior Field Technician - Skopje - Скопје - А1 Македонија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Senior Field Technician - Skopje

Скопје

Рок за пријавување:

  • А1 Македонија
  • Адреса: 1000 Скопје

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде