Vrabotuvanje.com - Работа на линија за селекција на пластика (ж) - Куманово - Уно Продукт Дооел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работа на линија за селекција на пластика (ж)

Куманово

Рок за пријавување:

  • Уно Продукт Дооел
  • Адреса: Куманово


УНО ПРОДУКТ ДООЕЛ Куманово е фирма која се занимава со Рециклирање на ПЕТ пластика до готов производ ПЕТ флекс.

УНО ПРОДУКТ ДООЕЛ Куманово
има потреба од вработување следната позиција:
 
Работа на линија за селекција на пластика (ж)
 
 

Потребни квалификации:

  • Со или без претходно работно искуство;
  • Пожелна старосна граница од 20 до 50 години.

Опис на работата:

  • Работа на подвижна линија за селекција на пластика;
  • Одговорна селекција на пластика, со помината предходна обука за истата.

Посакувани компетенции: 

  • Од Понеделник до Петок 8 работни часови во две смени (прва смена од 06-14ч, втора смена од 14-22ч).
     

Доколку сте заинтересирани Ве молиме испратете ја Вашата Професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде