Vrabotuvanje.com - Регионален претставник - Кавадарци, Неготино, Росоман, Градско - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Регионален претставник

Кавадарци, Неготино, Росоман, Градско

Рок за пријавување:

 • Електроелемент

Друштвото Електроелемент ДОО има потреба за вработување на работник на следната работна позиција:
 
РЕГИОНАЛЕН ПРЕТСТАВНИК

Регион: Кавадарци, Неготино, Росоман, Градско
 

Потребни квалификации:

 • ВСС (предност ќе имаат кандидатите со технички факултет)
 • Работно искуство минимум 2 години во големопродажба на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски прибор, автоматика, бакелитарија, расвета, водовод, санитарија, електричен алат, хемија 
 • Добро познавање на регионот Кавадарци, Неготино, Росоман и Градско
 • Задолжително познавање на компјутери (MS Office), работа со база на податоци
 • Возачка дозвола ,,Б,, категорија (активен возач)
 • Задолжително познавање на англиски јазик
 • Комуникативност
 • Одговорност
 • Организираност
 • Способност за тимска работа

Нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера 
 • Редовен работен однос и солидни примања
 • Можност за бонуси
 
Лицата кои ќе се вработат ќе склучат договор за вработување на определено време од три месеци, со можност за продолжување на договорот со почетна плата 25.000 денари, во зависност од работното искуство на кандидатот. 
 
Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното место за кое конкурирате најдоцна до 30.04.2020 година.

Напомена:

Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде