Vrabotuvanje.com - Технички директор - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Технички директор

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес

Швајцарската мултинационална компанија РОНТИС, активнa во областа на производството на лекови и медицински помагала  во потрага  e да вработи   лицe  на позиција:

Технички директор

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • ВСС  (машински или електро инжинер)
  • Одлично  познавање на англиски јазик 
  • Познавање на работа со компјутери (Microsoft Office и CAD/CAM)
  • Со или без работно искуство
  • Комуникациски вештини, доверливост, прилагодливост, темелност, лојалност, способност за брзо решавање на проблеми и поставување на приоритети
Локација : Република Северна Македонија - Велес
 
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со слика на македонски и англиски јазик преку полето Брза Апликација или на адреса: ДПТ РОНТИС  ДООЕЛ Велес с. Долно Оризари бб, Велес 1400 задолжително со назнака за Технички директор, најдоцна до 31/03/2020 година .
 
 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде