Vrabotuvanje.com - Возач / Дистрибутер - Скопје - Виндија Интернационал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Виндија Интернационал
 • Адреса: Јадранска Магистрала бр.47а, 1000 Скопје


 

Компанијата „Виндија Интернационал“ согласно моменталните  потреби распишува оглас за вработување на

Возач / Дистрибутер - 2 (Два) Извршитела

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат следниве квалификации можат да се јават на огласот најдоцна до 03.04.2020

Потребни квалификации:

 • Средно образование
 • Поседување на возачка дозвола Б, Ц категорија
 • Работно искуство (предност-работа со храна и прехранбени производи)
 • Тимски дух
 • Комуникациски способности, интеракција со клиенти

Компанијата нуди:

 • Основна плата 30.000 + БОНУС 
 • Одлична работна средина и услови за работа
 • Одличен пакет за надградување
 • Можност за напредување во кариерата

 

Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете своја биографија (CV) преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде