Vrabotuvanje.com - Дополнителна работа за редење роба - Скопје - ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дополнителна работа за редење роба

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ

Ги повикуваме сите поради настаната состојба и зголемениот обем на работа, доколку ви требаат дополнителни средства, ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ  нуди:


ДОПОЛНИТЕЛНА РАБОТА ЗА РЕДЕЊЕ РОБА

Аплицирајате на: http://reptilmarketi.mk/вработување или преку полето Брза Апликација

Тел за контакт: 02/2402-765, 076/231-129 и 071/996-061

Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде