Vrabotuvanje.com - Асистент на директорот - Скопје - Скопје - РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент на директорот - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО

Ројал Органик Југо ДОО Скопје е странска инвестициона компанија за репро материјали за фармација, козметика и лекови . Компанијата во моментов има потреба од следнава работна позиција и за таа цел објавува оглас за:

АСИСТЕНТ НА ДИРЕКТОРОТ
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено високо образование 
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери и MS Office пакет
  • Возачка дозвола Б - категорија ќе се смета за предност

 

На вработените им нудиме позитивна работна атмосфера

Плата од 18.000 до 40.000  денари во зависнот од позицијата и работносто искуство
 
Доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација.
 
Огласот ќе биде објавен на ден 23.03.2020 година и ќе трае  до 03.04.2020година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде