Vrabotuvanje.com - Техничка секретарка - Куманово и Свети Николе - Куманово и Свети Николе - РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничка секретарка - Куманово и Свети Николе

Куманово и Свети Николе

Рок за пријавување:

  • РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО

Ројал Органик Југо ДОО Скопје е странска инвестициона компанија за репро материјали за фармација, козметика и лекови . Компанијата во моментов има потреба од следнава работна позиција и за таа цел објавува оглас за:

ТЕХНИЧКА СЕКРЕТАРКА
за реоните Куманово и Свети Николе
 
 
Потребни квалификации:
  • ВСС/ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери и MS Office пакет

 

На вработените им нудиме позитивна работна атмосфера

Плата од 18.000 до 40.000  денари во зависнот од позицијата и работносто искуство
 
Доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација.
 
Огласот ќе биде објавен на ден 23.03.2020 година и ќе трае до 03.04.2020 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде