Vrabotuvanje.com - Општ работник (Ѕидар) - Куманово и Свети Николе - Куманово и Свети Николе - РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник (Ѕидар) - Куманово и Свети Николе

Куманово и Свети Николе

Рок за пријавување:

  • РОЈАЛ ОРГАНИК ЈУГО

Ројал Органик Југо ДОО Скопје е странска инвестициона компанија за репро материјали за фармација, козметика и лекови . Компанијата во моментов има потреба од следнава работна позиција и за таа цел објавува оглас за:

ОПШТ РАБОТНИК (ЅИДАР)
за реоните Куманово и Свети Николе

 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Способност за работа под притисок
  • Способност за тимска работа

 

На вработените им нудиме позитивна работна атмосфера

Плата од 18.000 до 40.000  денари во зависнот од позицијата и работносто искуство
 
Доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација.
 
Огласот ќе биде објавен на ден 23.03.2020 година и ќе трае до 03.04.2020 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде