Vrabotuvanje.com - Продажен персонал, Магационери, Раководител на главен магацин и Раководители на маркет - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал, Магационери, Раководител на главен магацин и Раководители на маркет

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Зур маркет поблиску до Вас!

Поради отворање на нов маркет, отворени се нови 20 работни позиции 

продажен персонал
магационери ВО МАРКЕТИ
Раководител на главен магацин
раководители на маркет


Ние Ви нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера и почит
  • Регрес и платен одмор
  • Плата + Бонуси

Што очекуваме од нашите вработени:

  • Љубезност и професионалност
  • Сериозност и одговорност
  • Самоиницијативност и посветеност

Предност имаат локации: Центар, Карпош (1, 2, 3, 4), Тафталиџе, Влае, Ѓорче Петров, Козле и околината.

Јавете се на 076 314 276 или пратете CV на vrabotuvanje@zurmarket.mk

 Ваш ЗУР МАРКЕТ.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде