Vrabotuvanje.com - DEVELOPER C#/ .NET/ REACT / HTML 5 - Скопје - Rigilog GmbH
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

DEVELOPER C#/ .NET/ REACT / HTML 5

Скопје

Рок за пријавување:

  • Rigilog GmbH

Press here for your easy APPLY with your CV or your Linkedln

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде