Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - KC Home
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • KC Home

KC HOME е модерен концепт кој нуди разновидни производи и услуги, вклучувајќи керамика, санитарија, кади и туш кабини, текстил и други производи. Со докажано 30 годишно искуство и со посветен тим, KC HOME by Kaleceramica обезбедува иновативна атмосфера овозможувајќи професионален развој.

 

Поради нашето проширување, ги покануваме амбициозните кандидати да аплицираат на позициите:

ХИГИЕНИЧАРКА

KC Home нуди: 

 • Современа опрема
 • Разновидна средина
 • Можност за професионален развој 
 • Конкурентна плата
 • Целосна поддршка во позитивнен амбиент

Одговорности:

 • Одржување високо ниво на хигиена во изложбениот салон и дворот околу истиот
 • Евидентирање и планирање на трошоци за набавка на средства и потребни работни алатки
 • Спроведување на други должности доделени од страна на супервизорот на фирмата

Вештини: 

 • Минимум 5 години работно искуство
 • Етичен и професионален однос
 • Одлично управување со времето, интерлични и организациски вештини
   

  Нудиме:

 • Конкурентна плата врз основа на вашите вештини и искуство, како и бонус план
 • По платената пробна работа со време траење од 6 недели, следи долгорочен договор
 • Сите квалификувани кандидати ќе бидат разгледани без разлика на раса, религија или пол
 • Кандидатите кои ќе бидат примени во компанијата, однапред ќе им биде обезбедена интерна обука

Аплицирање:

Аплицирањето треба да биде со наслов “Хигиеничарка -  (Име и Презиме на Kандидатот)”
Треба да наведете одговор на прашањето: “Зошто аплицирате во оваа област, и зошто мислите дека вие треба да се квалификувате?”
Доставување на CV треба да се изврши преку електронска форма преку полето Брза Апликација или на https://kchome.mk/kariera/

Последен датум за пријавување е 1 Јуни 2020 година. Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.  
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.

Поради нашето проширување, ги покануваме амбициозните кандидати да аплицираат на позицијата ХИГИЕНИЧАР/КА. Доколку се пронаоѓате во описот аплицирајте и станете дел од нашиот тим. 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде