Vrabotuvanje.com - Интернет Маркетинг специјалист - Скопје - 6 Pro Marketing
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Интернет Маркетинг специјалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • 6 Pro Marketing
  • Адреса: ul Metodija Shatorov Sharlo 7-2/39, 1000 Skopje

Интернет Маркетинг специјалист​

Нашиот тим повторно има потреба од Интернет Маркетинг специјалист за вработување или за пракса (доколку кандидатот нема работно искуство).

Позицијата вклучува работа на онлајн маркетинг кампањи за глобални брендови.


​За таа цел потребно е лицето да поседува:

✔ Диплома во областа,
✔ Љубов кон Маркетингот,
✔ Ориентираност кон детали,
✔ Подготвеност за работа во тим,
✔ Смисла за хумор,
✔ Основни познавања на алатки за графика,
✔ Facebook advertising platform,
✔ Facebook pages,
✔ Linked in,
✔ Photoshop,
✔ Google AdWords,
✔ Instagram.

*Доколку познавате некој што би бил заинтересиран споделете ја објавата.*

 

internet marketing intern/empoyeeWe are looking for an Internet Marketing Intern/employee.

The position involves working with international clients on various marketing campaigns.


​Candidates need to possess skills in:

✔ Advanced English language,
✔ Facebook advertising platform,
✔ Facebook pages,
✔ Linked in,
✔ Photoshop,
✔ Google AdWords,
✔ Instagram,
✔ Pinterest.

Want to learn more?


Вашите биографии испратете ги електронски преку полето Брза Апликација.
Please send your CV via the Fast Apply Option.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде